Piłkarzyki

SPRÓBUJ WŁASNYCH SIŁ W TURNIEJU...

Rozpocznij trening »

Witaj programisto!

Skoro znalazłeś się w tym miejscu jest duża szansa, że chcesz wziąć udział w naszym konkursie. Spójrz niżej i zobacz jakie są reguły.

Konkurs polega na stworzeniu i zaimplementowaniu algorytmu do gry w piłkarzyki (takie na kartce papieru, jak grało się w podstawówce). Jeśli nie znasz zasad, albo nie do końca pamiętasz na czym polega gra, z pomocą przyjdzie Wikipedia.

Zadanie niby proste, ale pamiętaj, że naprzeciw Twojego gracza inni programiści wystawią swoich. Ten kto pokona konkurencję wygrywa.

Co zrobić żeby napisać algorytm?

Prosta sprawa – zarejestruj się, zaloguj, pobierz DLLkę z interfejsem do zaimplementowania i stwórz własny algorytm. Jak to zrobić krok po kroku zobacz tutaj.

Kiedy uznasz już, że twój algorytm jest doskonały, albo kiedy po prostu zabraknie Ci już czasu na jego udoskonalanie, zgłoś go do rozgrywek. W tym celu przejdź w Panelu Zawodnika wybierz opcję Zawodnik i tam załaduj swoją dllkę.

Eliminacje

Na zgłoszenia czekamy do 6 maja do godziny 23:59. Każdy kto zgłosi do tego czasu swojego zawodnika bierze udział w eliminacjach, w których wybierzemy 8 najlepszych zawodników.

Finał

Autorzy tych 8 najlepszych algorytmów zostaną przez nas zaproszeni na Wielki Finał, który rozegramy 22 maja. Oczywiście liczymy, że wasi zawodnicy w tym czasie solidnie potrenują technikę i strzały z dystansu, żeby w trakcie finału zaskoczyć konkurentów.

Nagrody, nagrody, nagrody!!!

Ależ oczywiście, że będą nagrody. Jak w każdym konkursie. Za zdobycie miejsca na podium przewidzieliśmy nagrody rzeczowe. A zwycięzca otrzyma możliwość odbycia 3 miesięcznego, płatnego stażu w naszej firmie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem konkursu.

A jeśli wciąż coś będzie niejasne napisz do nas: soccer@evertop.pl


Dodatkowo, dla pierwszych 25 osób które zgłoszą swojego zawodnika przewidziana została nagroda niespodzianka od Microsoft Imagine!